(0212) 220 44 30
destek[@]packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Packard Bell Bilgisayar Tamir


Packard Bell Bilgisayar Tamir ; Türkiye’nin en uygun ve en kaliteli bilgisayar tamiri alanında uzman ekiplerimiz tarafından sizlere hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızası bulunan bilgisayarların doğru ve güvenilir sayede bilgisayar sorunlarını tespit ederek gerekli bilgi sizlere verilmektedir. Packard Bell Bilgisayar Tamiri, teknik servis hizmetlerimiz her türlü soruna destek olarak çözüm üretmekteyiz. Hizmet kalitemiz ve uygun fiyatlar ile garantili hizmet vermek ve her daim işimizi özenerek yapmak, yaptığımız işin arkasında durarak sizlere marka kalitesinden önce bizler garanti vermekteyiz. Yılların tecrübesine uzman teknik ekiplerimizin sahip olduğumuz firmamızın sağlamış olduğu tüm hizmeti ayağınıza kadar getiriyor, yerinde teknik hizmet sağlamış oluyoruz.

Gerekli tüm durumlarda bozulan bilgisayarlarınızı servis ağımıza alarak ücretsiz bir şekilde arıza tespit kaydını oluşturuyor, sizlerinde bilgisayarın arızası ve fiyatı hakkında bilgilendirip fiyat tutarını kabul ettiğiniz takdirde onayınızı alarak Packard Bell Bilgisayar tamirini yapıyoruz. Tamir işlemi gören arızalı bilgisayarlarınızı en kısa zaman içerisinde ilk gün ki performans kalitesinde tamirini yapıyor, teslim ediyoruz. Packard Bell Bilgisayar teknik servis hizmet kalitemizi saymak ile bitiremeyiz.

Ağ kurulumu, modem kurulumu, bilgisayara format atmak, virüs temizlemek, oyun yüklemek, klavye tamiri, ekran tamiri ve yazılımsal sorunlarınızı çözmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz Packard Bell teknik servisimizde, anakart tamiri, ram yükseltme, DVD ve HDD tamiri ve değişim, adaptör tamir ve satışı gibi hizmetlerimizin yanı sıra, yedek parça değişim ve satışını da sağlamaktayız. Bilgisayarlarınızda bulunan yedek ve veri kurtarma işlemlerini gizlilik içinde tutup müşterilerimize güvenini kazanmış firmayız. Şirket ve kamu tarafından en çok tercih edilen firmalar arasında hizmet ağımızı sürdürmekte bulunuyoruz. Parça değişimi yapılan bilgisayar tamirinde emin olmak için özel testlerden geçirdiğimiz ürünlerin parçaları için değişim kampanyamız bulunuyor.

Bozulan notebook, laptop ve bilgisayar markanız ne olursa olsun acil onarım imkanı ile müşterilerimize servis hizmeti veriyoruz. Packard bell bilgisayar firması olarak, bilgisayarlarınıza muntazam şekilde bakımlarını yapıyor, oluşabilecek arızalara engel olarak zaman kaybınızı ortadan kaldırmış oluyoruz. Packard Bell teknik servisimiz bilgisayar tamiri konusunda kendini kanıtlamış ve farklı yöntem hizmetleri ile sizlere iyi bir teknik hizmet vermekteyiz.