(0212) 220 44 30
destek[@]packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

Packard Bell all in one Tamir ve Bakım


Packard Bell all in one Tamir ve Bakım ; All in one ifade edilen cihazların genel tamir ve onarım anlamında kullanılan  all in one, “hepsi bir arada” olarak tabir edilmektedir. Yani, anakart, işlemci, ram gibi diğer donanımların gizlenmiş şeklidir denilebilir. Bu kapsamda üretilen cihazların tercih edilmesinde birçok sebep yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse; All in one cihazları oluşturan tüm donanımsal meteryaller masaüstü bilgisayarlarda bulunan kasa materyalleriyle aynıdır. Bu da  all in one yani “hepsi bir arada” dediğimiz üretim tercih sebebi haline gelmiştir. Packard Bell all in one Tamir ve bakım bu konuda da farkını ortaya koyarak, söz konusu üretimin bakım ve onarımını ele almıştır. 1999 yılından bu yana  dünya çapında  garantili onarım ve tamir  imkanı ile hizmet veren kurumsal bir firma olan Packard Bell,Masaüstü PC, dizüstü bilgisayar, notebook, monitör ve tabletleriniz için üst düzey onarım imkanı sunmaya devam etmektedir. Packard Bell  ile tecrübeli ekimiz sayesinde garantili sonuçlar almanız mümkündür. Firmamız sayesinde onarım ve tamir alanında cihazınızın bozulduğu an online destek hattımızdan yardım alarak yorulmadan tamir ve onarım yaptırma şansına sahip oluyorsunuz.

 Packard Bell all in one nadir görülen sorunlar çıkarabilir. Örneğin, düşürme, kırılma gibi durumlarda az rastlanan arızalar ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Bu tür sorunlarda ise firma olarak, all in one cihazlar için vermiş olduğumuz hizmet alanında cihazlarınızın bakım ve onarımını yaparak, arıza testi dahil olmak üzere ücretsiz hizmet veriyoruz. All in one cihazlarınızda yaşayadığınız sorunların bakım ve onarımını gerçekleştirerek haftanın yedi günü sizlerle irtibat halinde oluyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz faaliyetleri en az üç ay, en fazla bir yıl olmak üzere bu süre zarfı içersinde garantiliyoruz. Güvenli adresin ismi olan Packard Bell ile garanti hizmet vermekle beraber zamanınızı ve paranızı düşünerek hareket ediyoruz.

Garantili onarım ve bakım faaliyetlerimiz ile eğitimli ekip arkadaşlarımız sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak, cihazlarınızın kullanılabilir özelliğini geri kazandırarak bakımını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirecektir. Ayrıca elimize ulaşan all in one cihazların onarımı öncesi ve sonrasında kargo ücreti almamakla birlikte hesaplı bir şekilde hizmet vermekteyiz.