Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünAkaretler Packard Bell Servis ; Bir ürün ne kadar kaliteli üretilirse üretilirsin, müşteri hizmetlerine ve teknik destek hizmetlerine her zaman ihtiyacı olabilir. Elbette ki bu durumda, müşterilerine yardımcı olabilecek olan firmalar ile tanışmak gerekmektedir. Sizlere yetkili servisleri ile neredeyse İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet veren Packard Bell, Akaretler Packard Bell Servis olarak da hizmetlerine devam etmektedir.

Bahsettiğimiz Akaretler Packard Bell Servisi sizlere sunduğu hizmetler arasında, laptop ve notebook tamiri, yedek parça ve müşteri hizmetleri ile tanınmış durumdadır. Artık sizlerde yetkisi olmayan servisler yerine, Packard Bell yetkili servislerini seçerek, sorunlarınızı daha kaliteli çözümlere ulaştırabilirsiniz.

Isınma problemi ve pek çoğu

Yıllarda bakım görmemiş bilgisayarlarda elbette ki bu problemler ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Sizlerde artık bilgisayarlarınızın bakımlarını Akaretler Packard Bell Servisleri ile tamamlayarak, daha rahat bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..