Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Packard Bell Servis Hakkımızda ;Ülkemizde ve tüm dünyada gelişen teknolojiler ile birlikte firmamız bilgisayar üretimi ile birlikte teknik destek alanında üretimlerimizin satışlarını yapıyoruz. Firmamız geçmişten bu yana sektörde çok kaliteli işler yapmakta ve gelişmiş olan servis ağı ile her türlü desteği müşterilerimize sağlamaya devam ediyoruz. Firmamız dünyanın dört bir yanında hizmetlerine devam ettiğinden dolayı köklü ve kaliteli bir firma olarak piyasada yer almaya devam edeceğiz.

Satışı Yapılan Ürünlerimiz; Genelde insanların bildiği gibi firmamız bilgisayar üzerine ürünleri üretmekte ve satışını yapmaktadır. Bu alanda üretmiş olduğumuz masa üstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar ve masa üstü mini bilgisayar modelleri ile birlikte çeşitli özelliklerde bilgisayar teknolojisi ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Firmamız geniş Packard bell servis ağı ile birlikte ürünlerimizi ilk aldığınızdan itibaren her türlü desteği bulabileceğiniz bir servis ağı ile sizlere yardımcı olmak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Türkiye’de Firmamız; Ülkede bulunan birçok noktada ürünlerimizin satışları yapılmaya devam ediyor. Bunun yanında 7/24 olarak müşteri servisleri müşterilerimizin her türlü taleplerini dikkatle incelemekte ve yardımcı olmaya devam etmeye hayret gösteriyoruz. Firma çalışanlarımız ile birlikte ürün kalitemiz tüm kullanıcılar tarafından tespit edilmiştir. Bu kapsamda küçük bir araştırma yaparak kurum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu araştırma sonrasında firmamızın büyüklüğü konusunda ve kaliteli iş ve ürünlerimizin satışının hangi noktalarda olduğu konusunda bilgi alabilirsiniz.

Satış Noktalarımızı; Çeşitli alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalarda ürünlerimizin satışları yapılmaya devam ediyor. Ürünlerimizin satışı genelde büyük alışveriş merkezlerinde bulunan elektronik mağazalarda yapılmaya devam ediyor. Bu konuda müşteriler ürünlerimizi Bimeks, Vatan Computer, Teknosa, Evkur, Migros, Metro, Media Market, Gold ve Carrefour SA gibi alışveriş merkezlerinde bulabilir. Bu imkan ile birlikte Türkiye’de hemen hemen tüm elektronik satışı yapan firmalar ile birlikte ürünlerimizin satışı da yapılmaya devam ediliyor. Ürünleri temin ettikten sonra Türkiye’de birçok il merkezinde sunulan müşteri Packard bell Servis noktaları ile sorunlarınızı ve talepleriniz en ince ayrıntısına kadar alınıp gerekli olan tüm çözüm yollarına derhal başvurmak suretiyle sorunun kısa bir zaman dilimi içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Bu çözüm ile müşterilerimizin tüm talepleri karşılamaya devam ediyoruz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..