Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBayburt Packard Bell ServisHer ne kadar eski yıllarda teknik servisler yetersiz olsa da, artık günümüzde Türkiye’nin her bölgesinde bu hizmetlere ulaşabilmek mümkündür. Bu kapsamda firmalar oldukça fazla çalışmakta ve yetkili servislerini sizlere sunmaktadır. Bunlar arasında yer alan Bayburt Packard Bell Servis ile de Packard Bell cihazlarınız hakkında teknik destek alabilirsiniz.

İlk olarak radyo, televizyon ve askeri elektronik alanında hizmetler veren Packard Bell, daha sonra bilgisayar üretimine geçerek, günümüze kadar modellerini müşterileri ile buluşturmuştur. Bilgisayarlarınızın sorunlarınızı ise, Bayburt Packard Bell Servisi ile kolaylıkla çözebilmeniz için sizlere yetkili servis garantisi vermiştir.

Yedek parça hizmetleri

Sizlere tamir, teknik destek hizmetleri verdiği gibi, Bayburt Packard Bell Servisleri yedek parça hizmetlerini de sunarak, orijinal parçaları bulabilmenizde kolaylık sağlamıştır. Aksi taktirde, Packard Bell laptopların parçalarını diğer yetkisi olmayan firmalar ile bulabilmeniz mümkün olmayabilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..