Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBeşiktaş Packard Bell ServisDünyada satışı gerçekleşmekte olan Packard Bell marka bilgisayarların, Türkiye’de de satışı gerçekleşmekte ve günden güne en çok satılanlardan olmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki teknik servisleri ile müşteri kazanan bu marka, müşteri mağduriyetlerini gidermek için çalışmakta ve hizmet vermektedir. İstanbul’da yer alan Beşiktaş Packard Bell Servis, bulunduğu bölgede oldukça başarılı ve büyük işler yapmıştır, yapmaktadır.

Tüm işlemleri Gerçekleştirebilmektedir

Bahsedilen Beşiktaş Packard Bell Servisleri bilgisayarlarınızın tamirini, bakımını, onarımını yapmaktadır. Alanlarında uzman ve deneyimli personelleri tarafından bilgisayarınız alınmakta ve problemi çözüme kavuşturulmaktadır. Tamir gerekiyorsa tamiri, bakım işlemi gerekliyse bakımı yapılmakta, parça değiştirilmesi gerekiyorsa, orijinal parçalarla parça değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İnternetten Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz

Tüm servisleri ve size en yakın Beşiktaş Packard Bell Servisini bulmak için interneti kullanabilirsiniz. Ayrıca müşteri destek hizmeti sayesinde ürününüz hakkında bilgi alabilir ve yapılıp yapılmadığını istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..