Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBeyoğlu Packard Bell Servis ; Teknolojinin gelişmesi ile birçok işlem hızlı bir şekilde bilgisayarla yardımı ile yapılabilmektedir. Bunun için kaliteli bilgisayar ve özellikleri işinizi hızlandıracak tarzda seçimler yapmalısınız. Bu sayede teknolojinin yeniliklerini daha iyi takip edebilirsiniz. Bilgisayarlar belirli bir çalışma dönemi sonunda mutlaka temizlenmeli ve bakımları profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Arıza çeşitlerine göre müdahale edilmeli ve gerektiğinde servise götürülmelidir. Firmamız Beyoğlu Packard Bell teknik servis sektörü içerisinde kurumsal hizmet anlayışına bağlı kalarak bilgisayar, laptop, notebook servisini alanında uzman personel ile birlikte yürütmektedir.

Teknik Servis Alanında Yenilikçi Hizmet

Firmamız Beyoğlu Packard Bell teknik servisi konusunda her zaman yenilikçi yapı ile hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini önceliği olarak almaktadır. Bilgisayarınızda herhangi bir arıza durumu oluştuğunda bizimle iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz. Bilgisayarınız için gerekli olan parça temini de karşılanarak hızlı bir şekilde ilgili sorunun giderilmesi sağlanır. Ayrıca bilgisayarınız için gerekli olan bakım hizmeti de yapılır. İç temizliği özel olarak yapılır ve çalışır bir vaziyette size teslimi gerçekleştirilir.

Zaman Kaybına Son

Firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiğinden dolayı tüm işlemlerde zamandan tasarruf yapmanıza da olanak sağlar. Tarafımıza teslim edilen bilgisayarlar özel işlemlerden geçirilerek uzman personel tarafından yapılır. Servis işlemi gören her bilgisayar çalışma testine sokularak performansı denenir ve size teslim edilir. Beyoğlu Packard Bell teknik destek ile de gerekli olan bilgilendirme ve yönlendirme kurumsal müşteri departmanı tarafından yapılır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..