Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünEyüp Packard Bell ServisTeknolojinin hayatın içine adeta işlediği son zamanlarda teknoloji piyasasında emin adımlarla ilerleyen marka Packard Bell Türkiye’de binlerce kullanıcısına hizmet veriyor. Markanın başarısının arkasında ise satış sonrası kullanıcılarını memnun edebilmesi yatıyor. Bunu da yetkilendirdiği bayiler sayesinde yapabilen markanın İstanbul’da en çok tercih edilen servisi ise Eyüp Packard Bell servis.

Müşterileri için sınırsız hizmet sağlayan Eyüp Packard Bell servisi aynı zamanda uzman kadrosu ve garantili yedek parça ve işçiliğiyle de göz dolduran performansı yakalamış görünüyor.

Yetkili Servis Ayrıcalığı

Packard Bell dışında diğer bütün markaların da bakım ve onarımı yapan Eyüp Packard Bell servisleri ücretsiz arıza tespiti, orijinal yedek parça, garantili işçilik gibi daha birçok hizmetlerini binlerce İstanbullu gibi sizler için de sunuyor. Siz de bu servise gelmeden elektronik cihazlarınızın bakım ve onarımı yaptırmayın. Yetkin olmayan bayilerden yaptıracağınız işlemlerden sonra pişmanlık duymayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..