Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünGayrettepe Packard Bell ServisGünlük hayatımızın bir parçası haline teknolojik aletleri birçok alanda kullanmaktayız. Bilgisayar, tablet, masa üstü bilgisayar vs. sürekli kullandığımız bu cihazlar diyelim ki bozuldular ve ne olduğunu anlayamamakta ve nasıl bu sorunu çözeceğinizi bilememektesiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için Gayrettepe Packard Bell Servisleri sizlerin yardımına gelmektedir. Arızayı tespit edip, arızanın giderilmesini sağlayan servisler son derece kaliteli ve güvenilirdir.

Müşteri Memnuniyeti Önemlidir

Müşterilerine son derece değer veren Gayrettepe Packard Bell Servis çalışanları, müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadırlar. Bu yüzden onardıkları, yaptıkları arızalarda garanti de vermektedirler. İlçelerde, semtlerde, sokaklarda bulunan gezici hizmetleri sayesinde siz müşterilerinin yardımına anında gelebilmektedirler.

Ulaşın Etkilenin

Web siteleri ve çağrı merkezlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz Gayrettepe Packard Bell Servis bir yetkili bir servis olmakla yetinmeyip, etkili bir servis olmayı başarmıştır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..