Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünGültepe Packard Bell Servis ; markalı arızalı laptoplarınız için teknik servis hizmeti veren Gültepe Packard Bell servis noktaları ile irtibata geçerek cihazınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Laptop bilgisayarlar kalitesine ve kullanılan parçaların kalitesine göre çabuk arızalanabilmekte veya yıllarca arızalanmadan kullanılabilmekte. Aldığınız cihazın parça kalitesi elbette önemlidir ve arızalanması durumunda da aldığınız servis hizmetinin kalitesi de bir o kadar önemlidir.

Packard Bell marka laptoplarınız arızalanması durumunda kaliteli bir servis hizmeti alırsınız. Gültepe Packard Bell servis noktası ile kuracağınız iletişimin ardından kısa süre içerisinde size dönüş yapılacak ve cihazınız hakkında arıza kaydı oluşturulacaktır.

Gültepe Packard Bell laptop servisleri tarafından oluşturulan arıza kaydının ardından cihazınız gerekli teknik servise yönlendirilerek tamiratı gerçekleştirilir. Gültepe Packard Bell notebook servisi tarafından tamiratı gerçekleştirilen cihazınız tekrar geri adresinize gönderilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..