Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKüçükköy Packard Bell Servis ; Bilgisayar teknik servis sektörü içerisinde yer alan firmamız notebook servisi konusunda gerekliği desteği müşterilerine profesyonel olarak sunar. Hizmet kalitesini kurumsal çerçeve içerisinde sunarak her yapılan işlemi garanti kapsamı içerisinde sunmaktadır. Firmamız notebook tamirini konusunda gerekli olan alt yapıya sahiptir. Notebook veya laptopunuzda yaşadığınız sorunları tarafımıza bildirerek en kısa süre içerisinde giderilmesini talep edebilirsiniz. Küçükköy Packard Bell notebook servis konusunda gerekli itinayı gösteren firmamız müşteri memnuniyet ilkesine bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

  • Notebook ve laptop ürünlerinde kurumsal hizmet anlayışı ile servis verilir.
  • Müşteri memnuniyeti öncelikli ilke olarak yer alır.
  • Hızlı ve garantili servis hizmeti verilerek mağdur olmanız engellenir.
  • Tüm servis hizmetlerinde ekonomik fiyat politikası benimsenir.
  • Alanında uzman personel aracılığı ile hizmet verilir.

Laptopunuz sesli çalışıyor, veya fazla ısınma sorunu yaşıyorsanız size sunduğumuz özel servis paketlerinden yararlanarak bu arızadan kurtulabilirsiniz. Ayrıca Laptop veya notebook da ekran çatlaması yaşadığınızda, internete bağlanma sorunu oluştuğunda servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Küçükköy Packard Bell laptop servisi olarak tüm arıza çeşitleri hızlı ve güvenilir bir şekilde giderilerek tarafınıza bilgi verilir. Ayrıca laptopunuza yapılan ilk işlem arıza çeşidi belirlemedir.

Arıza çeşidi belirlendikten sonra tarafınıza bilgi verilerek onarım işlemine başlanır. Küçükköy Packard Bell laptop servisleri hizmetinden kurumsal olarak yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimizle bağlantı kurarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..