Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKulaksız Packard Bell Servis ; Arızalanmış Packard Bell marka laptoplarınız için hangi yolları izleyerek cihazınızı servise gönderebilir ve tamiratını gerçekleştirebilirsiniz?

Dizüstü bilgisayarlar arıza verdikleri zaman masaüstü bilgisayarlara nazaran daha karmaşık bir yapıya sahip olduklarında ve de parça değiştirmenin tak çıkar rahatlığında olmadığından uzman servislerde tamirat görmesi gerekir.

Packard Bell marka laptopunuz arızalandığı takdirde laptopunuzu Kulaksız Packard Bell Notebook Servis noktalarından birisine göndererek tamiratını sağlayabilirsiniz. Kulaksız Packard Bell servisi sizden adres ve telefon bilgilerinizi aldıktan sonra vermiş olduğunuz adresinize kargo firması yönlendirerek arızalı cihazınızı tamirat için ilgili teknik servise yönlendirmek süratiyle tamir aşamasını başlatır.

Daha sonra Kulaksız Packard Bell laptop servisleri tarafından cihazınızdaki arızanın kaynağı tespit edilir, gerekirse arızalı parçalar değişir, cihazınız yapılan testlerden olumlu bir şekilde çıkarsa adresinize geri gönderilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..