Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünNişantaşı Packard Bell Servis ; Packard Bell cihazlarınız tamirat için servislere yönlendirildiğinde arızanın durumuna ve boyutuna göre serviste geçirecekleri süre artabilir. Bu süreç nasıl işler?

Nişantaşı Packard Bell notebook servis noktaları cihazınızdaki arızayı tespit etmek için özel donanımlı cihazlar yardımıyla bazı testler gerçekleştirirler. Bu testler sonucunda cihazınızdaki arıza tespit edilir, eğer gerekli olması durumunda yeni parçalar sipariş edilir. Bu sipariş süreci tamirat sürecini uzatabilir. Çünkü bazı parçaların yurtdışından gelme süreleri uzayabilir.

Nişantaşı Packard Bell servisleri  gelen yeni parçaları cihazınıza monte ederek sistemin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için bazı testler uygularlar. Bu testler sonucunda cihazınız herhangi bir arıza belirtisi göstermiyorsa adresinize kargo vasıtasıyla gönderilir.

Nişantaşı Packard Bell laptop servisi tarafından yapılan işlemlerin tamirat sürecine etkisi parça temin süresi ve arıza boyutunun büyük olmasıyla doğru orantılıdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..