Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Laptop Yedek ParçaYedek parçalar masaüstü bilgisayarlar, notebooklar ve laptoplar için oldukça değerlidir. Her bir bilgisayar marka üreticisi mutlaka cihazlara en uygun hatta birebir olan yedek parçalarını da üretir. Yedek parçalar arasında en çok rağbet görenler; üst kasa, klavye, alt kasa, şarj giriş yeri, kulaklık girişi, batarya, adaptör, anakart, dvdrw, fan, pil, lcd cable, lcd cover, ekran kasası, adaptör girişi, ekran çerçevesi, lcd ekran, lcd panel, menteşe, power jack, şarj soketi ve dc jack olarak sayılabilir. Packard Bell Laptop yedek parça satışı yapan bir firma olarak bu saymış olduğumuz yedek parçaların tümünün satışı ve montajı tarafımızca yapılmaktadır.

Packard Bell Laptop Yedek Parça

Dizüstü bilgisayarların tümünde en sık görülen arıza çeşitlerinden birisi olan anakart arızalarıdır. Tarafımızca anakart arızaları anakartların tamir edilmesi ile değil değişimi ile iyileştirilmektedir. Günümüzde en sık kullanılan bilgisayarlarından birisi olan laptoplar genellikle kazaen yere düşürüldükten sonra göstermektedir. Yere düşürülerek oluşan laptop arızaları genellikle lokal arızalardır. Alt kasa kırıkları, üst kasa kırıkları, klavye tuş kırıklıkları, ekran kırıkları, şarj girişi kırıkları ve kulaklık girişi kırıkları laptopların yere düşürüldüğünde rastlanan arıza çeşitleridir.

Packard Bell Laptop yedek parça montajı da yapılan firmamızda bir tamir edilen arıza çeşidi de cihazların kazaen sıvı teması oluştuktan sonra yaptıkları arızalardır. Sıvı teması ile oluşan arızalar laptop ve notebook bilgisayarlarda sıklıkla gözlemlenmektedir. Cihazlarda görülen sıvı temas arızaları Packard Bell Laptop yedek parça değişimi ile tarafımızca giderilebilir arıza türlerindendir. Sıvı teması olan bilgisayarlar hızlı bir şekilde kullanıcıları tarafından sıvıdan temizlenerek iyileştirmeye başlanılabilir. Fakat cihazlar hızlı bir şekilde kesinlikle bakım servisine götürülmelidir. Bunun nedeni bazen klavye altında biriken sıvı bir müddet bu alanda kalıp daha sonra bilgisayarların iç parçalarına ulaşabilir. Bir bilgisayarın iç parçalarına ulaşan sıvı yüksek maliyetli tamirlerin oluşması gerektiği arızalara neden olabilir. görüntü kalitesi bozulan laptop ve notebook bilgisayarlar hızlı bir şekilde tamir edilebilmektedir. Görüntü kalitesi bozukluğu cihazlarda bir çok nedenden dolayı olabilir. Bu nedenlerden en büyüğü bilgisayarların florasan ışığının arıza yapmasıdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..