Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Orijinal Yedek Parça gereksinimi kullanıcı hatası olarak bazen düşme veya darbe alma ya da sıvı teması gibi farklı nedenlerden dolayı gerekmekte.  Packard Bell bilgisayarlarda kullanıcı isteği ile belirli aralıklarla bakımlar da teknik servisler aracılığı ile yapılmaktadır. Bu çalışmalar esnasında teknik ekip tarafından gerekli görüldüğü hallerde parça değişimi de yapılmaktadır. Packard Bell orijinal yedek parça değişimi ise kullanıcı isteği doğrultusunda teknik servis desteği ile yapılırken bazı durumlarda da bireysel olarak gerçekleşmektedir. Bu çalışmalarda değişen parçaların tamamen orijinal Packard Bell marka parçalar olmasına cihazınızın uzun ömürlü kullanımı için oldukça dikkat etmek gerekmektedir.

Packard Bell Orijinal Yedek Parça

Packard Bell teknik servisleri arıza kaydını tuttukları ürünleri kargo şirketleri aracılığıyla ya da istek durumunda direk yerinden teslim almaktadır. Bu işlemden sonra uzman teknik kadrosu ile arıza tespit çalışmaları başlamaktadır. Arıza tespit edildikten sonraki aşamada arıza tamir çalışması gelmektedir. Bu çalışma esnasında bazen bilgisayar parçaları işlevlerine yitirmektedir. Packard Bell orijinal yedek parça değişimi işlevini yitiren ya da tamir sonrasında eski performansına kavuşamayacak olan parçalar için gerçekleşmektedir. Bu değişim sonrasında arıza durumuna göre servis garantisi ve değişen parçanın niteliklerine göre de yedek parça garantisi verilmektedir. Yedek parça değişimi için başvurulacak teknik servisin güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmet vermesi de kullanıcıların mağduriyetinin giderilmesi açısından oldukça önemlidir.

Packard Bell yedek parça satın almak isteyen kullanıcılar için ise teslim tarihi stok durumuna göre değişmektedir. Packard Bell adaptör, Packard Bell şarj cihazı, Packard Bell aksesuar, Packard Bell anakart, Packard Bell batarya, Packard Bell Packard Bell pil, Packard Bell dvdrw, Packard Bell alt kasa, Packard Bell üst kasa Packard Bell orijinal yedek parça değişimi ve satışı yapılan parçalardandır. Bu parçalar yanında Packard Bell klavye, Packard Bell tuş takımı, Packard Bell ekran kasası ve pek çok kablo da yine değişim ve satış yapılan parçalar arasında yer almaktadır. Yedek parçaların tamamı orijinal parçalardır ve bu parçalar için garantiler uygulanmaktadır. İstendiği taktirde bu parçaların montesi de yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..