Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünSiirt Packard Bell ServisSon yıllarda masa üstü kullanımı laptop kullanımına göre daha azalmıştır öyle değil mi? Sonuçta laptoplar taşıma kolaylığı bakımından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Fakat yıllarca kullanılan laptoplar da bazı donanım ya da yazılım problemleri gayet normal olarak ortaya çıkmaktadır. Bu her üründe olduğu gibi bilgisayarlarda da ortaya çıkmaktadır. Bu durumda da teknik servis ihtiyaçları müşterilerin istekleri arasında yer almaktadır. Bu durumda da Siirt Packard Bell Servis sizlere gerekli desteği vererek, hizmetlerini sunmaktadır.

Sizler bilgisayarlarınızda farklı sorunlar ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Isınma problemleri, mavi ekran problemleri, donma ya da hiç açılmama gibi sorunlar bunlar arasında yer alabilir. Sizlerde bu problemlere Siirt Packard Bell Servisi ile son verebilirsiniz.

Yedek parça

Bahsettiğimiz tamir işlemlerinin yanı sıra donanımsal destek olarak, yedek parça kapsamında da Siirt Packard Bell Servisleri sizlere yardımcı olabileceklerdir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..