Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünAdana Packard Bell ServisTürkiye’de artık dünya çapında pek çok farklı markanın ürünlerinden yararlanmaktadır öyle değil mi? İlk olarak radyo üreticisi olarak elektronik sektörüne giriş yapan Packard Bell, daha sonra askeri elektronik ve televizyon üretimi ile sektörde devam etmiştir. Sonra ise, bilgisayar üretimi ile de müşterilerine farklı modellerini sunarak, hizmetlerine devam etmektedir. Bilgisayar üreticileri arasında yer alan Packard Bell laptop bilgisayarları ile her zaman en iyisini en ucuza verebilmesi ile birlikte tanınmıştır. Sizlerde sahip olduğunuz Packard Bell laptoplarınızın sorunlarını Adana Packard Bell Servis ile çözümleyerek, yetkili servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Bahsedilen bu şirket, 1926 yılından itibaren çeşitli ürünleri ile kullanıcılarına hizmet vermesinin yanı sıra Adana Packard Bell Servisi ile de kullanıcılarının sorunlarını çözmüştür.

Türkiye’nin daha pek çok ilinde hizmet verdiği gibi, Adana Packard Bell Servisleri ile laptop tamiri, notebook tamiri, yedek parça gibi hizmetleri sizlere sunabilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..