Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBasınköy Packard Bell ServisHayatımızın artık her noktasında yer alan ve olmazsa olmazlarımız arasına yerleşen bilgisayarlar birçok anlamda işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Ansiklopedileri bırakıp internet üzerinden araştırmalarımız olsun, sayfalarca cetvellerle uğraştığımız çizimlerimizin yerine çizim programlarını kullanmamız olsun daha birçok işimizde bilgisayarlar aktif rol oynamaktadır. Bu kadar sık kullanıma dayanamayan ve arıza çıkarabilen bilgisayarlarımızı ise Basınköy Packard Bell Servis tamir etmektedir.

Laptop ve notebooklarımız genellikle yanımızda gezdirdiğimiz kırılma, çarpma olasılığı yüksektir. Bu gibi durumlarda parça değişiminizi güven içinde Basınköy Packard Bell Servislerine yaptırabilirsiniz. Böylelikle piyasadaki orijinal parça ile kalitesiz parçayı takas eden tamir yerlerinden de kaçınmış olursunuz.

Tüm bunların yanı sıra müşteri danışma hattıyla da Basınköy Packard Bell Servisi bir telefon uzağınızda olarak siz müşterilerinin sorularını dinleyip ve cevap vermektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..