Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBostancı Packard Bell Servis ; Ülkemizde en çok kullanılan marka statüsünde yer alır Packard Bell. Bununla beraber tabi ki Packard Bell servisleri de rahatlıkla bulabileceğimiz yanı başımızda. Hem internet hem de real de elimizin altında. Öncelikle Bostancı Packard Bell laptop servislerine sorunumuzu destek platformundan yani sitelerinden aktarıyoruz. Sorunumuzun büyüklüğü, yerinde çözümü mümkünse aynı şekilde sanal ortamda destek ile sorununuz giderilmeye çalışılıyor. Aksi durumda bir müdahale gerekiyorsa cihazımızı bir Bostancı Packard Bell notebook servisine göndermemiz gerekecektir.

Bunun için ya size en yakınınızdaki servisi yönlendirecek ya da sizden ürünü kendilerine ulaştırmanız istenecektir. Kısacası cihazınız için online destek alabilirsiniz, servis talebinde bulunabilirsiniz ayrıca ürününüzü Packard Bell servisinde takip edebilirsiniz. Diğer sorunlarınızı da bu servislere iletebilirsiniz.

Sadece donanımsal değil yazılımsal destek almakta mümkün. Sanal destek ile işimizi çok kolaylaştırmış bizlere kaliteli bir hizmet anlayışını kazandırmıştır. Sistematik bir şekilde çalışmakta servis veya yardım talebinde bulunduğunuzda anında sizinle irtibata geçmektedirler. Bostancı Packard Bell laptop servisleri garanti kapsamı içerisindeki ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde kapınızdan alıp, ücretsiz bir şekilde sorununuzu çözdükten sonra cihazınızı yine kendi servis imkânlarıyla sizlere ulaştırmaktadır.

Garanti kapsamı dışına çıkıldığında ise yine Bostancı Packard Bell notebook servisleri sizlere kendi garanti seçenekleriyle hizmet vermektedir. Fakat garanti süreniz sona erdiği için bu yetkili servisler kendi belirledikleri fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır. Sadece Packard Bellnın sizlere sunduğu garanti süresi içerisinde cihazınızı ücretsiz bakımını yaptırabilir, servis hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..