Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBoyacıköy Packard Bell Servis ; Haftalarca, günlerce beklemeden aynı gün notebookunuzu teslim ediyoruz. Gelişmiş teknoloji ağımız sayesinde ekran değişimi ve diğer arızalarınız için beklemenize son verdik! Ekonomik bakım onarım hizmeti ve orijinal yedek parça hizmeti sunan firmamız sektöre de öncük etmektedir. Her türlü arızayı onarabilen uzman ekibimiz çabuk ve ekonomik bir servis hizmeti sağlar. Boyacıköy Packard Bell laptop servisi ile randevu almanız işlemlerinizi kolaylaşacaktır ve size öncelik sağlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Bilgisayarınızda ilk gün gibi performansı garanti ediyoruz. Karşılaşılan arızaların çoğu kullanıcı hatalarına dayanan arızalardır. Bilgisayarların dikkatsiz kullanım sonucunda bozulması kaçınılmazdır. Bilgisayarlarınızda arızayı karıştırarak sorunlara sebep vermeden firmamızla görüşmelisiniz. Boyacıköy Packard Bell laptop servis olarak ücretsiz arıza tespitini yaparak sizleri bilgilendirip onayınızı aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz ve kısa zamanda teslim ediyoruz. Ekran kartı,  format atma, virüs temizleme hizmetlerimizden sadece bazılarıdır.

 

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile karşınızdayız. Sizin probleminize yönelik en çabuk çözümü üretmek bizim Boyacıköy Packard Bell laptop servisleri olarak amacımız. Günümüzde birçok laptop veya bilgisayar garanti süresi dolmadan bozulmaktadır. Sorunun uzman bir servis ile çözülmesi önemlidir. Çünkü bilgisayarlarınız içi hassas parçalardan oluşur. Bilgisayarınızda ki sorun basit olsa da bu arızayı kendiniz yapmak için uğraşmayın. Bilgisayarınızın içi hakkında bilginiz olmadan yapacağınız bir yanlışla tamiri daha da büyütebilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz kurumsal kimlik çerçevesi içerisinde siz özel olarak verilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..