Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBüyükçekmece Packard Bell Servis ; Günümüzde bilgisayar teknolojisinin herkes tarafından kullanılmaya başlaması zamandan tasarruf ve işgücünde kolaylıklar oluşturmaya başlamıştır. Bilgisayarlar anlık verilerin hesaplanmasından diğer günlük işlerin yapılmasına kadar her alanda kullanılmaktadır. Bundan dolayı bilgisayarlarınızın bakımlarına özen göstermeli ve periyodik olarak temizliklerini yapmalısınız. Ayrıca herhangi bir arıza meydana geldiğinde mutlaka uzman kurumlardan destek almalısınız. Firmamız Büyükçekmece Packard Bell laptop servis konusunda geçmişten gelen birikim ve tecrübe ışığında hizmet vererek bilgisayarlarınızın onarım işlemini alanında uzman kadro ile birlikte yürütmektedir.

Bilgisayarınız için gerekli olan tüm hizmet servisimizde verilmektedir. Firmamız kurumsal ilkelere bağlı kalarak çalışmalarını yürütmekte ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bilgisayarınızda herhangi bir arıza oluştuğunda servisimize başvurabilir ve gerekli teknik desteği hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Büyükçekmece Packard Bell laptop servis olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgisayarınız için gerekli olan tüm bakımlar profesyonel olarak yapılır. Ayrıca servis ve bakım ücretleri ekonomik olarak belirlenmiştir. Büyükçekmece Packard Bell laptop servis arasında kalitesi ile ön plana çıkan firmamız alanında uzman personeli ile gerekli desteği sunmaktadır.

Hızlı ve Kaliteli Servis Anlayışı

Firmamıza gelen bilgisayarların arıza kaydı belirlenerek tarafınıza bilgi verilir. Daha sonra onarım işlemi özel alanlarda yapılarak çalışır şekilde size teslimi yapılır. Ayrıca size teslim edilmeden önce test işlemleri yapılarak kontrolü de yapılır. Tüm bu işlemlerde firmamız hız kavramına önem vermekte ve bu sayede mağdur olmanızın önüne geçilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..