Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell laptop servis ; hizmeti veren bir firma olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize bilgisayar tamir, bilgisayar bakım ve yedek parça satışı hususunda destek oluyoruz. Bilgisayarlar artık insanların hiçbir şekilde vazgeçemeyeceği dijital ve elektronik cihazlardır. Son zamanlarda her bilgisayar kullanıcısı tarafından taşınabilir olan notebook ve laptop bilgisayarların kullanımı yapılmaya başlanmıştır. Taşınabilir olması bilgisayar kullanıcıları için cihazların kullanımını aktifleştirmiştir. Çanta içinde taşınarak bir mekandan bir başka mekana cihazların taşınması cihazların veri taşımak ve farklı alanlarda da bilgisayar kullanıcılarının işlerini yapmasını kolay hale getirmektedir.

Packard Bell Laptop Servis

Laptop ve notebook bilgisayarlar dizüstü bilgisayarlar olarak sık arıza yapar nitelikte değildir. Genellikle bu cihazların arızaları kullanıcı hataları nedeni ile görülmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda Packard Bell laptop servis olarak tüm arıza çeşitlerinin tamirini yapmaktayız. Tamir sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Her tamir çeşidi kendi bünyesinde bir garanti hakkını getirmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda en önemli kullanım adımı cihazlara aralıklı süreçlerde mutlaka bakım yaptırmaktır.

Cihazların aralıklı süreçlerde bakım görmesi, notebook ve laptop tipi cihazların kullanım süreci sonrasında bile kullanılmasını sağlamaktadır. Bakım esnasında Packard Bell laptop servis bünyesinde tüm cihazların iç kısmında bulunan parçalar temizlenerek tekrar montaj yapılmakta ve cihazın arızalı olan parçaları yeni parçalar ile değiştirilerek cihazlar çok daha hızlı bir hale getirilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarların çok daha iyi çalışabilmesi için bilgisayar kullanıcılarının da dikkat etmeleri gereken konulardan birisi bu cihazların taşınabilir olduğu için taşıma esnasında yere çok düşürülmesidir. Cihazların yere düşme sonucunda bir takım maliyeti yüksek arızaları göstermesi normaldir. Notebook ve laptop bilgisayarların yere düşmesi sonucunda ekran kırıkları, kasa kırıkları, anakart kusurları, ram kusurları, kulaklık girişi kırıkları, şarj yeri kırıkları ve batarya arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda gözlemlenebilir. Tüm bu arızaların oluşması istenmiyor ise cihazların yere düşmemesine özen göstermek gereklidir. Notebook ve laptop bilgisayarlar için özel olarak her marka ve model için ürettikleri çantalar bulunmaktadır. Bu çantalar içinde cihazların taşınması düşmenin verdiği etkilerden cihazları koruyacaktır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..