Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Laptop Tamir Servis hizmetleri ; Bilgisayar performansının aktif olarak çalışması ve bilgisayar işlevlerinin düzenli olarak işlemesi için gerekli olan tamir ve bakımları yapılır. Elektronik cihazların işleyişini hızlandıran, oluşabilecek sorunlara önceden önlem alan, kullanım kolaylığı ve kullanım sırasında oluşabilecek hatalara karşı yüksek enerji onarım, yapım ve bakımları ile hizmet vermekteyiz. Elektronik cihazlara ek parçalar, hasar görmüş ve tamire ihtiyacı olan parçaların tamiratı kaliteli ekipmanlar ile giderilir. En hassas cihaz tamirleri, en yüksek hızda çalışan enerji performansını arttırıcı nitelikte projeler düzenlenir. Proje kapsamında her türlü elektrik ve elektronik cihazların bakım, onarım ve tamirleri kaliteli malzemelerle yapılır.

Packard Bell Laptop Tamir

Elektrik ve elektronik ekipmanlar dışında grafik, tasarım işleriyle ilgili konularda da müşteri hizmeti verilmekte. 7/24 destek hatları ile birlikte cihazlardaki hata ve sorunlar için yardım alınabilecek online danışmanlık sağlanır. Alım ve satımı yapılan cihazların gönderimi ücretsiz kargo şeklinde yapılır. Belli bölgelerde aktif olarak hizmet veren bakım, onarım ve tamir servisleri bulunur. Çalışırken hata veren cihazların onarımı, performans hızındaki ve işleyişi düşen ürünlerin bakımı, kırılma ve yıpranmalara karşı teknik ekipman malzemeleri ile tamiratı gerçekleştirilir. Çalışma performansı düşük olan bilgisayarların işleyiş hızının yükseltilmesi, enerji performansı düşük olan elektronik cihazların enerji hızı yükseltilerek kurulumunun sağlanması, çeşitli TV kurulumlarının yapılması ve tamiratı için teknik ekipmanlar ile tamir edilir.

Packard Bell İletişim Adresleri ; Ürünlerin alım ve satımı, kiralaması, tamiri ve diğer ihtiyaçlar için gerekli olan iletişim adresleri site üzerinde bulunur. Bu iletişim adresleri üzerinden canlı destek hattı ile irtibata geçerek istenilen ürünün ve tamiri yapılacak ürün hakkında detaylı bilgilendirme alınabilir. İletişim adresleri dışında online olan canlı destek hatları üzerinden anlık yazışmalar ile elektrik ve elektronik cihazlarınız için bakım ve onarım gün randevusu alınabilir. İnternet üzerinden hata veren ve bozulmuş ürünlerin yapım ve onarımları için gün alınabilir. Şehir dışında olan müşteriler için ücretsiz kargo desteği ile tamiri yapılacak olan ekipman ve malzemeler verilen adrese gönderilir. Bakım onarımı yapıldığında gönderilen adrese teslim edilir. Aynı zamanda kurulumları gerçekleştirilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..