Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Laptop Tamiri ; Elektrik ve elektronik malzemelerin bakım ve onarımı için gerekli olan performans hızlandırma ve enerji akışını sağlamak için gerekli olan tamiratlar gerçekleştirilir. Firma bölge halinde servislere ayrılmıştır. Servis hizmetleri bakım ve onarım ihtiyacı olan cihazların teslimi için ücretsiz kargo ile alımı yapılır. Elektrik ve elektronik malzemelerde oluşan hatalar ve hasarlarda meydana gelecek herhangi bir durum için canlı destek hatları üzerinden randevu alınabilir.

Packard Bell Laptop Tamir

Yüksek hızda çalışan cihazların performanslarındaki düzensizlik, en hızlı ve yüksek seviyeye getirmek, kurulumlarını yapmak, iletişim adresleri üzerinden bakım ve onarım gün tarihi alarak işlemler gerçekleştirilir. Firma bölgesi dışında olan yerlerde cihaz hataları ve sorunlarına göre ücretsiz kargo takviyeleri ile birlikte alımları yapılır. Firmanın internet sitesi üzerinden bilgisayar, laptop, TV, Notebook ve diğer elektronik cihazlar için alım ve satımlar yapılır. Yedek parçalar ve ikinci el elektrik ve elektronik eşyaların satımları yapılır.

 Firma İletişim Adresleri ; Firma internet adresi üzerinden iletişime geçilerek ürün alım satımları, ürün hata ve sorunları, bakım ve onarımları hakkında gerekli olan işlemler için randevu alınabilir. Aynı zamanda canlı destek hattı üzerinden anlık yazışmalar yaparak müşteri destek hattından merak edilen sorular sorulabilir. Ürünler hakkında detaylı bilgiler alınırken aynı zamanda şehir dışı olan alanlar için kargo siparişi verilebilir. Firmadan alınan elektrik ve elektronik ürünler ücretsiz kargo ile evden alınarak geriye teslim edilir. Packard Bell ürünlerinin tamamı garantili olup kaliteli ekipmanlarla donatılmıştır.

Müşteri temsilcileri ile görüşülerek ek parçalar, yeni ürünler, indirime girecek ürünler, ikinci el ürünler, yeni tasarım ürünleri ve daha bir çok kategoride oluşturulmuş ürün ve ekipman içerikleri hakkında bilgi alınabilir. Elektronik cihazların kurulumu firma teknik elemanları tarafından gerçekleştirilir. Garanti ürünleri ile elektrik ve elektronik cihazlar güvence altına alınmıştır. Garanti ürünlerin bakım ve onarımı firma tarafından ücretsiz olarak yapılır. Hata ve sorun veren garantili ürünlerin bakım ve onarımı ücretsiz kargo ile verilen adresten alınarak firma bölgesine gönderilir. Yapımı biten ürün için gönderilen adrese onarılmış bir şekilde geriye teslim edilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..