Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell ServisPackard Bell servisi, ürünleri konusunda müşterilerine her alanda servis hizmeti sunar. Müşterinin ürün hakkında yaşadığı sorun önce tespit edilir. Daha sonra serviste bulunan profesyonel ekip tarafından ürüne gereken işlem uygulanır. Önemli olan husus, üründe yaşanan sorunun doğru tespit edilmesidir. Bu konuda Packard Bell servisi, müşterilerine her zaman kaliteli hizmet verir.

Packard Bell Arıza Tespit ; Packard Bell servisi, ürünlerinde kullanıcılardan kaynaklı hataları anında tespit eder. Özellikle taşınabilir bilgisayarların doğru ve dikkatli bir şekilde kullanılmaması ürünlerde arıza tespitine neden olur. Kişiler, bilgisayarlarında herhangi bir arıza ile karşılaştıklarında, bilinçsiz bir şekilde bilgisayarı karıştırmamalıdır. Bu işlem bilgisayara daha çok zarar verir. Kişiler, bu tür bir sorun ile karşılaştıklarında vakit kaybetmeden Packard Bell servisine başvurmalıdır. Packard Bell servisinde, bilgisayardaki arıza tespiti kısa sürede yapılır ve kullanıcıya bilgi verilir. Kullanıcı onay işlemini vermesinin ardından tamir işlemi gerçekleştirilir. Tamir işleminin gerçekleştirilmesinin ardında ürün en kısa zamanda kullanıcıya teslim edilir.

Packard Bell Servis

Packard Bell Ürünlerin Ekranlarındaki Sorunlar; Bilgisayar ekranında oluşan arızalar genel olarak ana kart ya da ekran kartından kaynaklanır. Kullanıcılara bilgisayarlarına periyodik olarak bakım yapmalıdır. Uzun süre bakım yapılmayan bilgisayarların ekran kartı ya da ana kartı üzerinde tozlanmalar meydana gelir. Düzenli şekilde bakım yapılması durumunda kullanıcılar bu tür bir sorunla karşılaşmazlar. Ekran arızalandığı zaman, ekrana görüntü gelmez. Packard Bell ekran sorunu yaşayanlar, net çözümü firmada bulabilirler. Aynı zamanda bilgisayarların düşmesi ya da darbeye maruz kalması sonrası ekranda farklı sorunlar meydana gelir. Bu durumda ekran tamiri mümkün olmadığından ekran değişimine gidilir.

Packard Bell Bilgisayarlarda Klavye Değişimi; Bilgisayarda karşılaşılan en büyük arızalardan biri de klavyede yaşanan arızalardır. Arıza sonrası tuşlar düzgün şekilde çalışmaz ve genelde farklı harfler ortaya çıkarır. Packard Bell servisi, bu konuda klavye değişimi yapar ve bilgisayarı kullanıcısına teslim eder. Kişiler bilgisayarları kullandıkları alanlara dikkat etmek zorundadır. Özellikle sıvı olan ve düşme tehlikesi olan yerlerde bilgisayar kullanılmamalıdır.

Packard Bell Bilgisayarlarda Anakart Sorunu; Bilgisayarlarda anakart arızalandığında diğer parçaların düzgün çalışmadığı görülür. Bu nedenle bilgisayarlarda yaşanan sorunlar içinde en önemlisi olarak anakart arızaları gösterilir. Bu konuda Packard Bell anakart tamiri firmamız tarafından büyük özenle yapılır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..