Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün



Packard Bell Servisi ; Packard Bell marka tüm cihazlarınızın bakım ve onarım çalışmasını gerçekleştiren Packard Bell servisi,  tüm hizmetlerinde profesyonel bir çalışma prensibi benimsemiştir. Garanti süresi biten ya da garanti kapsamı dışında kalan Packard Bell ürünlerinizin arıza ya da bakım çalışmaları kaliteli şekilde gerçekleşmektedir.  Kargo şirketi aracılığı ile ya da bireysel olarak teslim edeceğiniz Packard Bell cihazlarınızın bakım ve onarım çalışmaları en kısa sürede servis tarafından tamamlanmaktadır. Haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz Packard Bell servisi,  hassas elektronik cihazlarınız üzerinde hassas çalışmalar gerçekleştirir. Bu çalışmaların hepsine se belirli sürelerde servis ve parça garantileri uygulamaktadır.

Packard Bell Servisi

Packard Bell cihazlarınızın sıkıntılarını gidermek adına serviste yapılan ilk çalışma arıza tespit  çalışmasıdır.  Bu çalışmayı doğru şekilde yapmamak ve cihaz üzerinde yanlış uygulamalarda bulunmak cihazın tamamen çökmesine dahi sebep olmaktadır. Bu bakımdan arıza tespit çalışması profesyonel ve tecrübeli teknik ekipler tarafından yapılmalıdır. Packard Bell servis uzman teknik ekibi sayesinde arıza tespitlerinde başarılı sonuçlar almakta ve cihazlarınıza gereksiz müdahalelerde bulunmamaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra yapılacak çalışmanın maliyeti ile birlikte kullanıcı bilgilendirilmektedir.  Bu işlemin ardından kullanıcıdan alınan onay ile tamir çalışmaları başlamaktadır. Bakım işlemleri için de aynı şekilde çalışmalar yapılmaktadır. Gerekli görüldüğü hallerde Packard Bell cihazlarınızın parçaları orijinal yedek parçalar ile değiştirilmektedir. Değişim işlemi hassas ve profesyonel şekilde yapılmaktadır ve bu çalışma ile yedek parçalara belirli sürelerde garanti verilmektedir.

Bilgisayar onarımı belli bir titizlik ister. Hassas yapısı itibariyle bilgisayarların bakım ve onarım çalışmaları ince şekilde yapılmalıdır.  Packard Bell cihazlarınız içinde bulunan taşınan bilgisayarların sabit cihazlara göre arızalanma olasılığı çok daha fazladır.  Bu bakımdan Packard Bell servisi dizüstü bilgisayar arızaları ile daha sık karşılaşmaktadır. Düşme,  darbe alma, sıvı teması ya da donanımsal nedenlerden kaynaklanan problemler konusunda servis artık oldukça tecrübeli bir hal almıştır.  Ayrıca servisin çalışmaları da aşina olduğu problemlerde çok daha hızlı ilerlemektedir. Bilgisayar arıza onarım ya da bakım çalışmasında Packard Bell servis gerekli bilgi ve tecrübe donanıma sahip bir servistir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..