Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünUlus Packard Bell ServisTeknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte bilgisayarların kullanım alanı da bir hayli genişlemiştir. Bununla birlikte birçok işimizi yaparken artık bilgisayarlaraihtiyaç duymaktayız. Dolayısıyla bilgisayarlar hayatımızda daha çok yer kaplıyor ve daha sık kullanmaktayız. Böyle olunca bozulma riskleri de artmaktadır. Bozulan bilgisayarlarımızı getireceğimiz en güvenli tamir yeri ise Ulus Packard Bell Servis’tir.

Laptop ve notebooklarımızı hem ofislerimize hem de okullarımıza taşırken düşüp kırılabilir veya bir yere çarpabilir. Bu gibi durumlarda ise bilgisayarınızın parçasının değişmesi gerekir. Ulus Packard Bell Servisi bilgisayarınızın kendi yetkili servisi olduğu için kendi orijinal parçalarını bulundurmaktadır ve bilgisayarınıza orijinal parça takmaktadır. Böylelikle bilgisayarınızın kalitesi düşmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Güler yüzlü ve uzman teknik servis elemanları bulunan Ulus Packard Bell Servisleri müşteri danışma hattıyla da sizlerin bilgisayar kurulumu ve kullanımı sırasında karşılayabileceğiniz sorulara yanıt vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..