Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünYeniköy Packard Bell ServisTeknolojinin bize dunmuş olduğu imkânları saymaya çalışsak bunu beceremeyiz. Bizlere sunulan en iyi imkân şüphesiz ki birbirimizle iletişimi sağlıyor olmasıdır. Cep telefonu, bilgisayarlar, notebooklar, tabletler gibi teknolojik cihazlarla internet aracılığıyla iletişim kurabilmekteyiz. Bu tarz cihazlar elektronik olduklarından dolayı, oldukça karmaşık bir yapıya sahiptirler. Bu kadar karmaşıklık içerisinde arızalanma, bozulma olmaması imkânsızdır. Bu tarz cihazların elektronik yapısı ve sistemleri bozulabilmektedir. Packard Bell marka cihazlarınızda karşılaştığınız sorunlar için Yeniköy Packard Bell Servisleri sizlere hizmet vermektedir.

Durmayın Gelin Hizmet Verelim

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde bulabileceğiniz Packard Bell teknik servislerinin Yeniköy bölgesindeki servisi Yeniköy Packard Bell Servistir. Bu bölgedeyseniz bizleri ziyaret ederek, bilgisayarlarınızı gönül rahatlığıyla tamir işlemleri için bizlere teslim edebilirsiniz.

Kısa Sürede Teslimat

İşlemi tamamlanan bilgisayarlar en kısa süre içerisinde Yeniköy Packard Bell Servisi çalışanları tarafından sizlere sağlam bir şekilde iade edilecektir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..