Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Servisleri ; Olarak bakım ve onarım çalışmaları için daima en kaliteli hizmeti verme ilkesinde olan firmamız, Packard Bell servisleri olarak uzun süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlar günümüzde aktif olarak kullanılmaya başlayalı çok uzun bir süre oldu. Bu cihazlar taşınabildiği için bir tek yerde takılmadan cihazların kullanılabilmesi çok kolay. Bilgisayar kullanıcıları bu cihazlar ile rahat bir şekilde veri taşıyabildikleri için de bu cihazların kullanımını sağlıyorlar. Evde yapılan yarım kalmış bir iş rahatlıkla bu bilgisayarlarda işyerinde tamamlanabiliyor olması bu cihazların kullanımının bilgisayar kullanımında teknolojinin gelişmesi ile birlikte çağ atladığını gösteriyor.

Packard Bell Servisleri

Notebook ve laptop bilgisayarlarda vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunuyor. Notebook ve laptop bilgisayarlarda tamir işlemi gelişmeden kesinlikle cihazların aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması gerekiyor. Packard Bell servisleri olarak bakımı düzenli olarak yapılan tüm notebook ve laptop cihazların kullanım ömürleri dışında bile kullanılabildiğini söyleyebiliriz. Notebook ve laptop bilgisayarları daha uzun ve arızasız bir şekilde kullanmak isteyen bilgisayar sahipleri altı ayda bir veya kullanım şekli ve süresine göre yılda bir kez bakımını yaptırabilirler.

Packard Bell servisleri olarak sizlere notebook ve laptoplarda oluşan arızalarınızın mutlaka servis ortamında tamir edilmesini tavsiye etmekteyiz. Bunun nedeni bu cihazların oldukça hassas bir yapıya sahip olması. Tamir esnasında bilinçsiz bir şekilde yapılan bir hatanın cihaz üzerinde çok daha büyük arızalara neden olacağı bilinmelidir. Notebook bilgisayarlar laptop bilgisayarlardan ebat olarak biraz daha küçüktür. Bu cihazlar çanta içinde taşımaya müsait cihazlardır ve en fazla taşınabilir olması nedeni ile bu cihazların yere çarparak arıza yapması ile birlikte cihazlar arıza göstermektedir. Bu nedenden notebook ve laptop tipi cihazlar taşıma esnasında kesinlikle kendilerine has üretilmiş olan çantalar içinde taşınması gereklidir. Notebook bilgisayarların yere düşerek arızalanması nedeni ile cihazın tamamen çalışmamasını gerektirebilecek arızaların görülebilmesi normaldir. Yere çarparak arıza yapan notebook tipi cihazlarda ekran kırıkları, kasa kırıkları ve batarya arızaları gözlemlenebilir. Bu arıza türlerinin tümü bilgisayar tamir ve destek firması olarak tarafımızca yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..