Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Teknik ServisTarafımızca anakart üzerinde görülmekte olan arızaların ve çipset arızalarının tamiri, ekran kartı tamiri ve montajı yapılmaktadır. Arıza tespitinin bilgisayarlar üzerinde oldukça büyük önemi bulunmaktadır. Arıza tespiti yapılırken doğru yapılan tespit sonrasında cihazların arıza giderme işlemi de doğru yapılır. Tüm arıza çeşitlerinde kesinlikle cihazlar arıza giderme hususunda uzmanlaşmış kişilere emanet edilmesi gerekir. Aksi takdirde bilinçsiz olarak yapılan bilgisiz tamir işlemleri sonrasında cihazların çok daha büyük arızaları oluşturduğu gözlemlenebilir. Packard Bell teknik servis olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 tamir ve bakım desteği vermekteyiz.

Packard Bell Teknik Servis

Tüm bakım ve onarım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Bizler ulaşım sağladığınızda bilgisayarlarınızın hızlı bir şekilde tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilecektir. Menteşe arızaları laptop ve notebook bilgisayar çeşitlerinin ortak sorunudur. Bu arıza çeşidi sonrasında cihazların kapatılamama sorunu geliştiğinden cihazlar daha büyük arızalara maruz kalabilir. Bu nedenden dizüstü bilgisayarlarda menteşe arızaları geliştiğinde kesinlikle bu arızaların hemen tamir edilmesi gereklidir. Tamir işlemleri ve bakım işlemleri için mutlaka Packard Bell teknik servis kullanılması gereklidir. Bunun nedeni bilinçsiz olarak yapılan tüm tamir ve bakım girişimleri cihazların çok daha fazla arıza yapmasına neden olabilir.

Kasa arızaları dizüstü bilgisayarlarda ortak arıza çeşitleridir. Kasa arızalarının gelişmesi genellikle kasa kırıkları ile görülür. Fakat bazen kasanın klavyeden veya ekrandan ayrılması ile de kasa arızaları görülmektedir. Bu tür arızaların gelişmiş olması kesinlikle arızaların cihaz içeriğinde olan parçalarından birisinin arıza yapmasından dolayı gelişebilir. Packard Bell teknik servis tarafından yapılan yıllık bakımlarda tüm cihazların arıza çıkartmadan uzun bir süre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarların uzun süre kullanılabilmesi için kullanım sürecine göre altı ayda bir veya yılda bir olmak üzere mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlarda anakart arızaları, işlemci arızaları ve ekran kartı arızaları görülmemektedir. Görülen arızaların bilgisayarı hala çalışabiliyor tutması kesinlikle bilgisayar kullanıcılarını aldatmaması gerekir. Bilgisayarların hafif arızaları daha sonradan kolay bir şekilde ağır ve yüksek maliyetli arızalara dönüşebilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..