Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Teknik Servisi ; Görüntü kalitesi arızası, anakart arızası, işlemci arızası, ram arızası, ekran kartı arızası ve batarya arızaları notebook ve laptop olarak da isimlendirilen dizüstü bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardır. Bu arızaların tamiri kesinlikle teknik servisler tarafından yapılması gerekir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan bilgisayar tamirleri daha sonradan daha büyük sorunlar ve yüksek maliyetli arıza giderme işlemlerine neden olabilir. Packard Bell teknik servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yukarıda saymış olduğumuz tüm arızaların giderilmesi işlemleri ve yedek parça satışları tarafımızca yapılmaktadır.

Packard Bell Teknik Servisi

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm yapmış olduğumuz tamir ve bakım hizmetleri sonrasında siz değerli müşterilerimize bir yıl geçerli olmak üzere bakım ve onarım garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Packard Bell teknik servisi bünyesinde bizlere teslim etmiş olduğunuz tüm bilgisayarlarınız da bizde kaldığı süreçte garanti kapsamı dahilindedir. Notebook ve laptoplarda görülen kusurlar genellikle kullanıcı hataları nedeni ile oluştuğundan bilgisayar üretici firmaları kullanıcı hataları nedeni ile gelişen kusurların hiç birisini kesinlikle maddi olarak karşılamamaktadır.

Kullanıcı hataları nedeni ile genellikle görülen arızalar cihazların sıvı ile temasından sonra ve cihazların taşınabilir cihazlar olduğundan dolayı yere düşerek bazı parçalarının kırılmasından dolayı oluşmaktadır. Packard Bell teknik servisi olarak kullanıcı hatalarından dolayı oluşan bilgisayar arızaları da tarafımızca giderilebilir arızalardır. Cihazların yere düşmesi ile birlikte cihazlarda görülen arızalar genellikle kasa kırıkları, ekran kırıkları, batarya arızaları ve şarj yeri kırıkları olarak görülebilir. Cihaz üzerinde kırık ve çatlak arızaları birebir aynı model ve markanın değişiminin yapılması ile oluşturulmaktadır. Cihazın tamirinin tam olarak yapılabilmesi için mutlaka servis desteği almak şarttır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda bakım yapılmasının önemi oldukça büyüktür. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan tüm notebook ve laptop cihazlar kısa bir süre içinde kesinlikle arıza yapmadan uzun süre kullanılabilmektedir. Bakımın yapılmasındaki bir diğer önem ise bazı bilgisayar kullanıcılarının önemli işlerini veri saklama işlemlerini notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda yapmalarıdır. Bakımın düzenli yapılması bilgisayarlarda olan verilerin daha rahat kullanmasını da sağlar.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..