Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Teknik ServisleriUzun bir süreden beri bilgisayar kullanıcıları tarafından daha çok tercih edilen notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğu için kolay kullanımı olan bilgisayarlardır. Taşınabilir olması bu bilgisayarları cazip hale getirirken, cihazların en fazla taşıma esnasında yere düşürülerek arıza yaptığı gözlemlenmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarların yere düşürülerek oluşturulan arızaları, ekran kırıkları, kasa kırıkları, anakart arızaları ve işlemci arızalarıdır. Bu arıza çeşitlerinin tümü yüksek maliyetli arızalardır. Notebook bilgisayarlar eğer uzun süre kullanılmak isteniyor ise cihazların mutlaka yıllık olarak bakımlarının yapılması gereklidir.

Packard Bell Teknik Servisleri

Yıllık olarak yapılan bakımlar sonrasında cihazlar çok daha uzun kullanılabilir. Hatta kullanım ömrü dolmuş bilgisayarlar bile düzenli olarak bakım gördüklerinde kullanılmaya devam edilir hale gelebilir. Packard Bell teknik servisleri olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hizmetleri vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Laptop ve notebook arızalarının oluşması eğer cihaz kullanılmaya devam etse bile donma ve arada bir kapanma arızaları ile kendisini gösterebilir. Cihazın sürekli kullanım zamanında donması ve kapanarak tekrardan başlaması ram arızalarının oluştuğuna işarettir.

Packard Bell teknik servisleri olarak ram arızalarının oldukça yüksek maliyetli tamirleri ortaya çıkarttığını söyleyebiliriz. Ram arızaları daha ilk başlarda anlaşıldığında format işlemleri ile düzeltilebilir aşamada iken müdahale edilmesi gereken arızalardır. Anakart arızaları notebook ve laptop gibi cihazlarda en sık görülen arıza çeşitlerindendir. Bu arıza çeşidi bilgisayarların tamamen kapanmasını ve kesinlikle tamir edilmeden açılmamasına neden olur. Anakart arızaları da ram arızaları gibi yüksek maliyetli tamirler gerektiren arıza çeşididir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda anakartlar genellikle tamir edilmez değişim yapılarak bilgisayar iyileşmeye gidilmektedir. Packard Bell teknik servisleri olarak ram değişimi, anakart değişimi, eğer imkanı varsa bu parçaların tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Yedek parça satışımız her marka ve model için bulunmaktadır. Yedek parçalar bilgisayarlar için en önemli bilgisayar iyileştirme parçalarıdır. Bilgisayarlar üretici firmaları üretmiş oldukları tüm çeşitteki bilgisayar model ve markaları için parça üretimi yapmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..