Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünÇankırı Packard Bell Servis ; Dünya çapında ünlü bir markanın servis hizmetini sağlayan Çankırı Packard Bell servisleri bu markaya yakışır bir şekilde kaliteli hizmet ve profesyonel onarım sunmaktadır. Ülkenin dört bir yanından servise ulaşan cihazlarınız hemen onarım işlemi için bakıma alınmaktadır. Bu onarım ve tamir aşamasında siz her an bilgi sahibi olmaktasınız. Cihazlar üzerinde yapılan işlemlerin tamamı servis sonunda hazırlanan raporlar ile belgeli şekilde size ulaştırılmaktadır. Packard Bell servisleri onarım ve tamir işleminde her adım için müşteri onayı almaktadır.

Servise ulaştırdığınız ürünlerin tamir ve bakım masrafları için ödenecek rakamlar müşterileri üzmeyecek şekilde düzenlenmiştir. Ekonomik ücretlerinin yanında ekstra hizmetleri bol olan Çankırı Packard Bell servisi, ödeme yöntemleri konusunda da çeşitleri bol tutmuştur. Kredi kartı ve nakit ödemeden dilediği yöntem ile ödeme yapan müşteriler, kaliteli hizmet karşılığında uygun fiyatlar ile gayet memnun olmaktadır.  Packard Bell servisine gelen cihazlar için yedek parça değişimi gerçekleştiğinde önceden siz fiyat ve işlem konusunda bilgilendirilirsiniz.

Servise gelen ürünlerin ilk aşamada arıza tespiti yapılır. Ücretsiz olarak yapılan bu tespitten sonra, yapılacak işlemler konusunda müşterinin onayı alınmaktadır. İşlem süresi minimum 1 ile maksimum 10 iş günü arasında değişmektedir. Kısa sürede servis hizmeti sağlayan Packard Bell servisleri, Çankırı Packard Bell notebookları da dahil olmak üzere pek çok elektronik cihazınızın bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Bakım ve onarım çalışmasının her adımında sizi bilgilendiren servis, onayınız olmadan tek işlem dahi yapmamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..