Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Packard Bell Servis olarak sizlere daima en hızlı, en kaliteli hizmeti vermekte olan packard bell servis merkezimizde mesai saatlerinde hizmet vermekteyiz. Packard Bell Servis ; Notebooklar evde, işte dış ortamlarda kısacası her anımızda aradığımızı bulabileceğimiz tüm dünyayı önümüze seren cihazlardır. Bilinçli kullanıldığında yaşantımızı ciddi boyutta kolaylaştırarak mesafeleri kısaltmakta ve işsel sıkıntıları bulunduğumuz her yerden çözme imkanı tanımaktadır. Fakat çeşitli nedenlere dayalı olarak notebooklarda birçok arıza belirebilir. Bunlardan birkaçına değinmek gerekirse, ekran kartı, lcd kablo, chipset, klavye, optik sürücü, ses kartı, batarya ve anakart gibi arızalardan oluşmaktadır. Notebookun birçok elemanı anakart üzerinde toplandığından ötürü, aslında görülen arızaların %80’lik oranını anakart arızası oluşturur diyebiliriz. Bu noktada tabi ki arızanın boyutuna bağlı olarak Packard Bell Notebook Teknik Servis ekibi cihazın anakartını onarabilir veya değişimini gerçekleştirerek yeniden sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayabilir.

Packard Bell Servis

Ancak arızanın doğru şekilde tespit edilebilmesi için cihazınızı gönderdiğiniz Packard Bell Notebook Servis gerek ekipman gerekse teknik personel açısından yeterli donanıma sahip olması gereklidir. Birçok teknik servise gittiğinizde oldukça genç personellerin işlemleri gerçekleştirdiğini görebilirsiniz. Bu durum çoğu zaman yanlış tespitlerin yapılmasına ve cihaza gereksiz işlemlerle müdahale edilmesine yol açmaktadır. Bunu önlemek adına sizlere tavsiyemiz uzman kuruluşlardan yardım almanız olacaktır. cihazının garanti süresi dolmuş olabilir veya kullanım hatasına bağlı cihaz garanti dışı kalmış da olabilir. Her ne sebeple olursa olsun ihtiyacını duyduğunuz teknik servis hizmetinde bizler uzun yıllardır bu sektörde yer alan bir firma olarak her daim yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Packard Bell Teknolojisi

Bünyemizde son teknolojiye ait tespit ekipmanları ile birlikte sektörümüzün en deneyimli ve eğitimli teknik ekibi yer almaktadır. Dolayısıyla Packard Bell Notebook Servisi olarak her bakımdan tam donanımlı bir kuruluş olduğumuzun altını çizebiliriz. Bize cihazını gönderdiğinizde öncelik olarak teknik personellerimiz gerekli test ve ölçümleri yaparak cihazın arızasını noktasal şekilde belirler ve nasıl onarılabileceği ve ne kadar maliyeti olduğu konusunda tarafınıza dönüş yaparak sizleri bilgilendirir. Eğer ki, yapılması gereken işlemleri onaylarsanız, hemen cihazın onarımı yapılır ve olabilecek en kısa sürede elinizde olması sağlanır. Ancak onarımı kabul etmezseniz, cihazınız bizlere ulaştığı haliyle sizlere geri teslim edilir. Sistemli ve profesyonelce işleyen hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilir, merak ettiklerinize yanıt aldıktan sonra cihazınızı teslim edip çalışır vaziyette geri alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..