Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@packardbellservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünLevazım Packard Bell ServisGünümüzde insanların teknolojiye olan merakı ve ihtiyacı giderek artmaktadır. Bu ihtiyaçların artmasıyla birlikte birbiriyle rekabet içine giren büyük firmalar da artmaktadır. Bu büyük firmalardan biri olan Packard Bell de müşterileri için hızlı, kaliteli ve uzun ömürlü bilgisayar üretip geliştirmektedirler. Müşterilerinin memnuniyeti için teknik servis açmayı da ihmal etmemiş ve İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Levazım Packard Bell Servisini de açarak hizmet sektörüne girmiştir.

Piyasadaki birçok bilgisayar tamir yapan yer artık sahtekârlık ve düzenbazlık ile bilgisayarların orijinal parçalarını kendilerine almaktadır. Levazım Packard Bell Servis olarak biz müşterilerimizin güvenli ve temiz bir hizmet görmesi için çabalamaktayız.

Packard Bell firmalarının teknik servisleri bilgisayarlarınızın sadece tamirini ve bakımını yapmakla kalmayıp Levazım Packard Bell Servislerini aramanız ile ücretsiz bir şekilde arıza tespiti de yaptırabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Packard Bell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..