Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünVan Packard Bell ServisYıllardır Packard Bell farklı model laptop üretimi ile birlikte, müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Aslında ilk olarak radyo üreticisi olarak elektronik sektörüne giren Packard Bell, daha sonra askeri elektronik ve televizyon üreticisi olarak hizmetlerini sunmuştur. Daha sonra bilgisayar üretimine geçmesi ile birlikte, ucuz fiyattan bilgisayar sunmayı hedeflemiştir. Hedeflerini kısmen başaran Packard Bell, günümüzde pek çok farklı laptop modeli ile müşterilerine hizmet etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ise, teknik destek hizmetleri arasında yer alan Van Packard Bell Servis ile gidermeye çalışarak, daha pek çok il de hizmetlerine devam etmiştir.

Sizlerde artık laptoplarınızda oluşan her hangi bir yazılım ya da donanım problemlerinde, Van Packard Bell Servisi ile görüşerek, çözümlere ulaşabilirsiniz.

Yedek parça

Bilgisayar tamirinin yanı sıra, Van Packard Bell Servisleri, sizlere, yedek parça kapsamında da hizmetlerini sunması ile bilinenler arasında yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..