Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Bireysel ÇözümlerPackard Bell, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Bu nedenle kullanıcılarına bireysel çözümler konusunda çeşitli alternatifler sunar. Bu alternatifler kullanıcıların işini önemli ölçüde kolaylaştırır. Firmamız tarafından verilen bireysel çözüm hizmetleri, en hızlı ve en doğru şekilde yerine getirilir.

Packard Bell Ürün Sorunlarında Eve Teknik Servis; Packard Bell, kullanıcılarından gelen şikayetler ve talepler sonrası uzman teknik servis ekibini kullanıcıların evine gönderir. Böylelikle teknik servis evde ürüne müdahale eder. Sorunun asıl kaynağı bulunur ve hızlı bir şekilde ürün tamiri yapılır. Ciddi şekilde onarım ve tamirat gerektiren işlerde teknik servis ekibimiz, kullanıcıdan izin alarak ürünü servise getirir ve müdahaleyi serviste yapar.

 Packard Bell Kapıda Ödeme Seçeneği; Bilgisayarı bozulan kişilerin cihazları bazen servise götürülmek zorunda kalabilir. Bu nedenle serviste onarım işleminin bitmesinin ardından teknik servis ekibimiz cihazı kapıda ödeme yöntemi olarak gönderir. Kişi cihazı teslim aldığında kargo firması çalışanına ücreti nakit olarak ödeyebilir.

Packard Bell Bireysel Çözümler

Packard Bell Ekonomik Servis Bedelleri; Teknik servisimize ulaştırdığınız ürünlerinizin onarım bedelleri kullanıcılara büyük kolaylık sağlanır. Uygun fiyat ile birlikte onarıma gelen tüm cihazlar için kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunur. Bu konuda firmamız kullanıcılarına her zaman üstün hizmet kalitesi sunar.

Packard Bell Servis Ve Onarım Garantisi; Servisimizde yapılan tüm işlemler belgelenir ve kullanıcılara teslim edilir. Firmamızın verdiği süre ve garanti belgesinde de neler yapıldığı detaylı bir şekilde yer alır. Aynı zamanda hangi parçaların kullanılıp garanti sürelerinin ne olduğu konusunda kullanıcılara gönderilen belgelerde detaylı bilgi bulunur. 

Packard Bell’de Güvenlik Unsuru; Firmamız, müşterilerimizin kullandığı ürünlerdeki güvenlik unsuruna büyük önem verir. Bu nedenle müşterilerimiz için en iyi güvenlik programlarından biri olan Norton’u seçtik. Böylelikle müşterilerimiz bilgisayardaki dosya ve kimliklerini rahatlıkla koruma fırsatı bulacaklardır. Norton programı, bilgisayarlara yüklenmiş bir şekilde kullanıcılara teslim edilir. Ayrıca Norton programının kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi özel bir yapılandırmaya ihtiyaç duymaz. Bilgisayar kullanıcılarını virüslere ve casus yazılımlara karşı korur. Norton aynı zamanda kullanıcıların en önemli dosyalarını otomatik bir şekilde yedekleme yapar. Ve kullanıcıların dosyaları güvenli bir şekilde göndermesinde de önemli rol oynar. Bu hususlar bakımından kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan bir programdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..