Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell  Lcd Ekran Tamiri ;   Bilgisayar ekranlarında en fazla rastlanan problemler ekran kırılmalarıdır. Ekranın çarpma ya da darbe almasından kaynaklanan bu problem kendini çizgi ya da çatlak şeklinde de göstermektedir. Packard Bell LCD ekran tamiri böyle durumlarda şart olmaktadır. İnce ve hassas olan bilgisayar ekranları bazen ufak darbelerle bile kırılmaktadır. Diz üstü bilgisayarlar taşınabilir ürünler arasında yer aldıklarından doğal olarak kırılma problemleri de sabit bilgisayarlara oranla daha fazla olmaktadır. LCD ekranlarda kırılma dışındaki problemlerde LCD ekran tek parça olduğundan tamir işlemi çok zordur. Hatta çoğu zaman kırılma dışındaki problemlerde ekran tamiri yapılamamaktadır. Kırılma ile ilgili problemlerde de bilgisayarın ekranı değişmektedir.

Packard Bell Lcd Ekran Tamiri

Packard Bell marka bilgisayarınızın ekranı hassas şekilde tasarlandığından alacağı bir darbede ilk hasar alanı oluşturmaktadır. Taşınabilen bilgisayarınız düştüğü zaman da ilk olarak bilgisayar ekranı ve menteşesi zarar görmektedir. Packard Bell Lcd ekran tamiri için gelen bilgisayarların hemen hemen hepsinde kırılma ile ilgili problemler yer almaktadır. Bu arıza istisna bir arıza kategorisinde yer almamaktadır. Pek çok kullanıcının başına gelen ekran problemleri de doğal olarak sizin başınıza da gelebilir. Bu durumun kullanıcılar için avantajı ise fiyat konusundadır. Bu arızanın sıkça yaşanmasından dolayı bilgisayar ekranı fiyatları düşmüştür. Bu yüzden hem tamir hem fiyat konusunda Packard Bell Lcd ekran tamir konusu sizi korkutacak nitelikte bir çalışma değildir.

Packard Bell marka bilgisayarınızın ekranının kırılması, ekranın ortasından çizgi geçmesi, görüntünün titremesi ya da kayması gibi durumlarda uygulanacak en sağlıklı işlem ekranın değişmesidir. Packard Bell lcd ekran tamiri işleminde her arıza ekran değişimi de gerektirmemektedir. Örneğin; lcd ekranın aydınlanmasını sağlayan floresan lambanın hasar görmesi durumunda yapılacak işlem ekranın değil sadece floresan lambanın değiştirilmesidir.  Sadece taşınabilir bilgisayarlar için değil her türlü bilgisayar için yapılan bu tamir işlemleri, uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlemler arsında yer almaktadır. Ayrıca ekran ya da farklı bir ürün değişiminde yedek parçalar tamamen orijinal Packard Bell yedek parçalardan kullanılmaktadır. Böylece bilgisayarınız ilk günkü halini alacaktır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..