Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Notebook S.S.S ; Teknik servislere Packard Bell markası ürünleri ile ilgili pek çok sorular gelmektedir. Bu sorular arasında teknik bilgiler, kullanıcı hataları, ürün kullanımı, servis çalışma saatleri ya da servis çalışma şekilleri ile ilgili pek çok soru sorulmaktadır. Packard Bell notebook S.S.S arasında garantisi devam eden ürünlere teknik servis hizmeti verilip verilmediği ile ilgili sorular yer almaktadır. Garanti dışına çıkmış ya da garanti süresi dolmuş bilgisayarların tamiri teknik servisler tarafından verilmektedir. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan yazılımsal problemlerin çözümleri de teknik servislerden yaptırılmaktadır. Zaten bu tarz problemlerde garantili ürünler de belli ücret karşılığında tamir edilmektedir. Çünkü yazılım ile ilgili problemler garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Packard Bell Notebook S.S.S

Packard Bell notebook S.S.S arasında yer alan sorulardan biri de teknik servisin hangi günler ve saatler arasında hizmet verdiği sorusudur. Genelde Pazar günleri haricinde her gün hizmet verilmektedir.  Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen sorulardan biri de tamir sürecinin nasıl işlediği ve sonuçlandığı ile ilgili sorulardır.  Tamir sürecinin ilk aşaması ülkenin her yerinden kargo şirketleri aracılığı ile teslim alınan ürünlerin servise teslim edilmesiyle başlamaktadır. Bu işlemin ardından üründe bulunan arızanın türü, niteliği ve tamir fiyatı tespit edilmektedir. Bu tespitler genelde ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Yapılan arıza tespitinin ardından kullanıcı onayı alınmaktadır. Kullanıcı onay verdiği takdirde tamir işlemleri başlamaktadır. Tamir işlemleri arıza niteliğine göre farklılık göstermektedir ve bu süreçte tamir süreleri de değişmektedir. tamir işlemleri son bulduğunda ise genel kontroller yapılmaktadır. Ve bu kontrollerden sonra ürün kullanıcıya ilk günkü haliyle teslim edilmektedir.

Bilgisayar kullanıcıları tarafından Packard Bell notebook için sorulan sorular arasında farklı şehirlerden ürün tamiri yapılma soruları da yer almaktadır. Packard Bell notebook S.S.S arasında yer alan bu sorunun cevabı ise kargo şirketleri yardımıyla ülkenin her yerinden ürün teslim alınacak şekilde cevaplanmaktadır. Ayrıca notebook tamiri için teknik servis dışında ürün satışı yapılıp yapılmadığı da yine kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Orijinal ürünler belli süre garantiler ile tamir dışında da satılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..