Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün



Packard Bell Yerinden Cihaz Alımı hizmetimizden istanbul’da bulunan tüketiciler anlaşmalı olduğumuz kargo gönderi için faydalana bilmektedirler. Özellikle tüm işlerini bilgisayarlardan halledenler ve yoğun çalışanlar için hız çok önemlidir.  Hız konusunda önem veren kişilerin bazen arızalı cihaz teslimine dahi vakti bulunmamaktadır.  Böyle durumlarda Packard Bell yerinden cihaz alımı kurtarıcı niteliğinde bir hizmettir.  Bu hizmet ile isteğiniz dahilinde aynı gün için de ev ya da iş yerinizden bilgisayar alımı gerçekleşirken bazı tamir işlemleri de yerinde yapılabilmektedir. Packard Bell servis tarafından müşterilerini mağduriyetini en hızlı şekilde gidermek için uygulanan bu çalışma ile hızlı ve yoğun tempoda bir hayat yasayanlar rahat etmektedir.

Packard Bell Servisi

Packard Bell marka ürünlerin bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştiren Packard Bell servis telefon ile arıza kaydı oluşturmak,  telefon ile destek sağlayarak problem çözmek,  kargo ile ücretsiz ürün teslimi almak, profesyonel ve kaliteli tamir işlemi yapmak gibi hizmetlerinin yanında Packard Bell yerinden cihaz alımı yapmak gibi önemli hizmetler de vermektedir. Bilgisayarınızda ya da farklı bir Packard Bell marka cihazınızda oluşan bir problem durumunda bulunduğunuz ortamdan ayrılmadan dahi cihaz teslimi yapmanız mümkündür.  Hatta bu teslim işlemini Packard Bell yerinden cihaz alımı hizmeti sayesinde aynı gün içinde de gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Packard Bell servis müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürettiği bu hizmeti sayesinde teknik servis hizmetini evlere kadar götürmektedir.

Packard Bell Destek

Yıllık ya da 6 ay gibi bir süre içinde standart bakımları bulunan cihazlarınız için de Packard Bell yerinden cihaz alımı gerçekleştiren Packard Bell servis, ürünlerinizi uzun kullanmanızı sağlamaktadır.  Rutin bakımı yapılan urunler, rutin bakım yapılmayan elektronik ürünlere kıyasla çok daha uzun süre arıza problemleri yaşamamaktadır. Tabi bu arızalarda darbe, düşme ya da sıvı teması gibi durumlar bulunmamaktadır.  Bu arızalar için de geçerli bir yapısı bulunsa da rutin bakımlar genel de donanımsal arızaları çok daha fazla etkilemektedir. Rutin bakım için teknik servise gitmek istemeyenler için Packard Bell yerinden cihaz alımı memnun edici bir hizmettir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..