Packard Bell Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünPackard Bell Garantili Onarım ve Tamir ; Packard Bell marka cihazlarınızın tamir ve bakım işlemini gerçekleştiren Packard Bell teknik servis garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm cihazlar için Packard Bell garantili onarım ve tamir işlemi veren servis sadece servis çalışmasına değil yedek parçalara da garanti uygulamaktadır.  Gereken garanti süreleri arızanın yapısına ve parçaların işlevine göre değişmektedir.  En az 3 ay en fazla 1 yıl süreyle verilen garantiler kullanıcının servisten gönül rahatlığı ile destek almasını sağlamaktadır.  Fakat bazı durumlarda ve çalışmalarda servis garantisi kısa süreli olmaktadır.  Özellikle sıvı teması gibi tamiri zir ve tamir olunsa da tekrarlama riski yüksek arızalarda garanti süreleri farklı şekilde uygulanmaktadır.

Packard Bell Garantili Onarım ve Tamir

Bir teknik servise duyulan güvenin en iyi göstergesi verilen garantileri. Özellikle elektronik cihaz gibi tamir ve onarımı hassas olan cihazlarda garanti bir adım daha on plana çıkmaktadır. Packard Bell garantili onarım ve tamir işlemi sayesinde yaptığı çalışmaların güvenilirliğini ortaya koymaktadır. Bilgisayar gibi karmaşık bir yapıya sahip cihazlarda yapılan tamir işlemi profesyonel ve tecrübeli teknik ekip tarafından gerçekleştirilmez ise bilgisayarın arızasız bölümleri de hasar görebilir.  Böyle durumlarda kaliteli hizmet vermeyen servis garanti vermekte de zorlanır. Packard Bell servis garantili onarım ve tamir hizmeti sunarak profesyonel yapısını ortaya koymaktadır. Buda sayede müşterilerine güven aşılayan servis, tüm çalışmalarını paylaşmaktadır.

Garantili şekilde servis hizmeti veren Packard Bell servis,  yedek parça satış ve monte çalışmalarını da garantili olarak gerçekleştirmektedir. Packard Bell garantili onarım ve tamir işlemleri ile müşterilerinin mağduriyetini çalışma sonrasında da engellemek isteyen servisin kasa ve menteşe,  şarj cihazı,  adaptörü,  klavye, ekran, hard disk gibi pek çok bölüm için verdiği hizmetler garanti kapsamında yer almaktadır.  Burada garanti konusunda sıvı teması arızaları biraz daha hassas bir durumu oluşturmaktadır.  Deneyimli ve bilgili teknik kadro ile gerçekleştirilen teknik hizmetler sıvı teması haricindeki tüm çalışmalarda uygulanmaktadır.  Sıvı teması sıkıntılarında da bazı durumlarda arıza tekrarının yaşanmasına dayalı ya da bu arıza ile gelen parçaların tekrar eski halini almamasından dolayı garanti farklı şekilde uygulanmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..